Kurz

Zdravá záda

Irena Marková

Irena Marková

31.05.2023
19:00 - 20:00
Penalizační zóna od 31.05 07:00
Cena kurzu 660 Kč
Lekce 17 / 19
Cena lekce 250 Kč

 

Kurz jógy pro udržení pružné páteře a zad bez bolesti.

Zaměříme se na nápravu špatných dechových vzorců, uvolnění ztuhlých části zad a také posílení důležitých svalových partii.

Využíváme metody jógové praxe, pilates ale i nejnovějších způsobů zlepšení pohybových vzorců dne DNS profesora Koláře. 

--------------------------------------------------------------

Lektorka: Irena Marková

Jako lektorka působím již řadu let (od roku 2007).

Mým startem byly skupinové lekce aerobiku/fitness. V mé praxi se objevovaly převážně aerobní a posilovací lekce a lekce inspirované bojovými sporty. Vždy jsem chtěla do lekcí přinášet něco nového, pomáhat lidem cítit se dobře ve svém těle. Vzdělávání se v oblasti sportu aj. je pro mě zábava. Postupně jsem hledala kompenzaci k sedavému zaměstnání v kanceláři, a tak jsem narazila na pilates, který mi velmi pomohl. Od něj pak již nebyla dlouhá cesta k józe.

Jóga pro mě byla oázou klidu, jako totální opak toho, co jsem doposud dělala, a tak jsem jí plně propadla.

První chvíle pro mě byly hlavně ve znamení protažení a následné relaxace po mých kondičně náročných lekcích. Až trochu později jsem pochopila, že jóga je mnohem více a začala jsem praktikovat čím dál častěji.

Jóga je pro mě plynutí s vědomou radostí, dechem, tady a teď. Jsem nesmírně ráda, pokud mohu radost z jógy přinášet i ostatním. Lekce sestavuji tak, aby měl každý možnost si vybrat, najít svou praxi a dech. Praktikování jógy beru jako životní cestu. Pokud chcete můžeme se na ní potkat společně?

--------------------------------------------------------------

Kurz se koná při účasti minimálně 5 účastníků. Nahradit je možné jakoukoliv řádně omluvenou tj. v rezervačním systému zrušenou lekci. Za v čas zrušené rezervace vám bude automaticky přiřazena permanentka, kterou můzete uplatnit pro vstup v rámci odbobí kruzu na jiném právě probíhajícím kurzu, kde je volné místo. Platnost této náhradní lekce (přirazené permanentky) končí s koncem pololetí. (v případě problému v systému nás kontaktujte) cílem tohoto nastavení je automatizace a vaše vlastní správa rezervace, kdykoliv budete potřebovat.

Již proběhlo

Sdílet kurz Zdravá záda na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)