Kurz

Jóga mami s mimi

Irena Marková

Irena Marková

01.06.2023
10:30 - 11:30
Penalizační zóna od 01.06 02:30
Cena kurzu 660 Kč
Lekce 17 / 19
Cena lekce 250 Kč

Jóga pro maminky s dětmi do 3 let. Jóga pro maminky po ukončeném šestinedělí.

Vhodná prevenci bolesti zad a ramen, redukci diastázy (rozestup přímých břišních svalů), zapojení pánevního dna a všechno co je s malým dítětem namáháno.

Maminky cvičí, miminka odpočívají vedle maminky, děti si hrají v prostoru. V případě, že je potřeba jsou miminka, batolata zapojena do cvičení. Vše se přizpůsobuje aktuální situaci a naladění účastníků. Prosíme maminka aby zvážili, zda je jejich dítě schopné vydržet hodinu relativně v klidu či se zabavit.

Co si vzít na lekci:

oblečení ve kterém se vám pohodlně hýbe. Cvičí se na jógových podložkách. Vše co pro své dítko potřebujete.

-
Lektorka: Irena Marková

jako lektorka působím již řadu let (od roku 2007).

Mým startem byly skupinové lekce aerobiku/fitness. V mé praxi se objevovaly převážně aerobní a posilovací lekce a lekce inspirované bojovými sporty. Vždy jsem chtěla do lekcí přinášet něco nového, pomáhat lidem cítit se dobře ve svém těle. Vzdělávání se v oblasti sportu aj. je pro mě zábava. Postupně jsem hledala kompenzaci k sedavému zaměstnání v kanceláři, a tak jsem narazila na pilates, který mi velmi pomohl. Od něj pak již nebyla dlouhá cesta k józe.

Jóga pro mě byla oázou klidu, jako totální opak toho, co jsem doposud dělala, a tak jsem jí plně propadla.

První chvíle pro mě byly hlavně ve znamení protažení a následné relaxace po mých kondičně náročných lekcích. Až trochu později jsem pochopila, že jóga je mnohem více a začala jsem praktikovat čím dál častěji.

Jóga je pro mě plynutí s vědomou radostí, dechem, tady a teď. Jsem nesmírně ráda, pokud mohu radost z jógy přinášet i ostatním. Lekce sestavuji tak, aby měl každý možnost si vybrat, najít svou praxi a dech. Praktikování jógy beru jako životní cestu. Pokud chcete můžeme se na ní potkat společně ?

Již proběhlo

Sdílet kurz Jóga mami s mimi na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)