Kurz

Flow joga

Iveta Nykodymova

Iveta Nykodymova

30.05.2023
19:00 - 20:00
Penalizační zóna od 30.05 11:00
Cena kurzu 926 Kč
Lekce 16 / 19
Cena lekce 250 Kč

Flow jóga

Plynulé přechody z jedná asány do druhé, střídáni odpočinku - jinu a dynamiky - jangu, posíleni těla, zklidnění a pročistění mysli. Tato lekce je vhodná pro všechny, kteří chtějí odcházet fyzicky příjemně unaveni s myslí připravenou na kvalitní hluboký spánek .

☺️.

----------------

o lektroce: Iveta Nykodýmová

Původně certifikovaná lektorka Ashtanga yogy (Londýn, 200 hod), později navázala pokročilým učitelským kurzem Forrest jógy s Anou Forrest (Berlín, 70 hodin) a kurzem jógy pro děti se speciálními potřebami (Londýn, 70 hodin), s nimiž pracovala mnoho let.

Iveta se k józe dostala poprvé v 16 letech v rámci studia indické filosofie a od té doby je jóga součástí jejího života. 11 let žila v Londýně, kde měla možnost vyzkoušet různé jógové směry, a setkala se v rámci workshopů s inspirativními učiteli.

Ve svých lekcích kombinuje hravost a plynulost Vinyasa jógy s inspirativním, uzemňujícím a terapeutickým přístupem Forrest jógy. Lekce jsou vhodné pro všechny stupně pokročilosti a je možné je upravit dle individuálních potřeb klientů (těhotenství, pohybové omezení, v  případě, že s jógou úplně začínáte).

 ---------------------------

Kurz se koná při účasti minimálně 4 účastníků. Nahradit je možné všechny řádně omluvené tj. v rezervačním systému zrušené lekce. Za v čas zrušené rezervace vám bude automaticky přiřazena permanentka, kterou můzete uplatnit pro vstup v rámci odbobí kruzu na jiném právě probíhajícím kurzu, kde je volné místo. Platnost této náhradní lekce (přirazené permanentky) končí s koncem pololetí. (v případě problému v systému nás kontaktujte) cílem tohoto nastavení je automatizace a vaše vlastní správa rezervace, kdykoliv budete potřebovat.

Již proběhlo

Sdílet kurz Flow joga na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)